2015 yılında en doğal karadut ürünlerini müşterilerine ulaştırmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Kayla Gurme, geçen bu süreçte Türkiye’nin pekçok bölgesine en doğal karadut ürünlerini ulaştıran lider firma konumuna gelmiştir.

Karadut Suyu, Karadut Çayı, Karadutlu Türk Kahvesi gibi lezzetleri tüketiciyle tanıştıran Kayla Gurme, tüm kahve çeşitleri, demleme bitki çayları ve meyve taneli çaylar gibi daha pekçok ürünle tedarik yelpazesini genişleterek müşterilerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Firmamız, planladığı büyüme hedeflerine ulaşmak için Üretim, Satış Pazarlama ve İdari Merkezini bir araya toplayarak 2.000 m2 alana sahip İstanbul’daki yeni binasında daha güçlü ve kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında binlerce kurumsal müşteri portföyüne sahip olan firmamız, Türkiye genelinde 45 ilde bayilerimiz aracılığıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını önde tutan tesislerimiz ve ürünlerimizle nihai tüketicilerimize ve iş ortaklarımıza değer katarken, ürünlerinde ve operasyonlarında kusursuz kaliteyi hedefleyen bir firma olarak Gıda Kodeksi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve Helal Sertifikası gibi tüm kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyüyen Kayla Gurme, yurt dışı pazarlarında izlediği satış ve pazarlama stratejileri ile tamamı yerli olan ürünlerini; Avrupa’da İngiltere, Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Asya’da Moğolistan, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Lübnan, Umman, Suudi Arabistan ve Afrika’da; Fildişi Sahili ile Gabon’a ihraç etmektedir.

Doğallığa, kaliteye verdiği önem ve yenilikçi duruşuyla Kayla Gurme, müşterilerine en doğal ve özel lezzetleri ulaştırma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.